eureka advertising

eureka advertising
ul. Smolna 38 lok. 8, 8A, 00-375 Warszawa
e-mail: admin@eurekaadvertising.pl
tel. 516 892 935

Kariera

Obecne trendy wykazują znaczny wzrost popytu ze strony klientów, nowych i istniejących, na posiadanie licznej bazy odbiorców. Wyniki jakie osiąga Eureka Advertising sprawiły, że staliśmy się jedną z najpopularniejszych agencji i musimy sprostać wymaganiom stawianym przez rynek i naszych partnerów.

W związku z tym stale poszukujemy utalentowanych ludzi z różnym doświadczeniem, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Wśród nas możesz spotkać nauczycieli, specjalistów ds. obsługi klienta, sprzedawców, konstruktorów, czy tez osoby, które dopiero ukończyły studia i szukają swojego miejsca.

Eureka Advertising jest dumna ze swojego świeżego, wolnego od uprzedzeń podejścia do rekrutacji. Dajemy szanse tym, którzy pomimo braku doświadczenia mają duże chęci do pracy, wyzywamy na pojedynek tych, którzy uważają, że same kwalifikacje wystarczą, aby odnieść sukces.

Jednocześnie wspierając tych, co dopiero ukończyli studia, jak i tych studiujących, wierzymy w wyższość wartości nad kwalifikacjami, dlatego też niezależnie od osiągnięć akademickich, jeśli ciężko pracujesz, chcesz się uczyć i zdobywać nowe umiejętności, nasza firma jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Oferujemy 2 ścieżki rozwoju wewnątrz firmy:
1) Program Sprzedażowy- skierowany do osób, które zainteresowane są tematyką marketingu, promocji oraz obsługi klienta. Pozwala na rozwinięcie umiejętności sprzedażowych, komunikacyjnych oraz przygotowuje do wykonywania profesjonalnych prezentacji.
2) Program Rozwoju Biznesowego- skierowany do osób, które swoją przyszłość wiążą z marketingiem oraz chciałyby prowadzić własną, dobrze prosperującą firmę w ramach Organizacji.

Podczas szkolenia szczególny nacisk kładziemy na:
- obsługę klienta,
- pozyskiwanie klientów, reprezentowanie marki partnera biznesowego,
- opracowywanie kampanii marketingowych,
- administrację i procesy rekrutacyjne,
- zarządzanie biznesem,
- rozwiązywanie problemów.

Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@eurekaadvertising.pl